Posebna ponudba

Najnovejše promocije otroških izdelkov


Prehrambeni izdelki
  • Otroška sladica Gerber 125 gramov v Kauflandu za 2,69 PLN
  • Gerber sladice za otroke v tubi v Super-Pharmu 3 + 1 na peni,
  • Hippova juha 190 gramov pluda drugo za peni v Super-Pharmu,
  • Bebiko mleko 800 gramov v Super-Pharmu pri 31,99 PLN, v Neto isto mleko pri 29,99 PLN, enako mleko pri Tescu pri 26,99 PLN,
  • Porcija BoboVita žitne kaše za otroke v Super-Pharmu pri 10,99 PLN za dva paketa,
  • Gerber cev, različne vrste, 2,50 zlot na kos, ob nakupu dveh oz.
  • Riževa kaša BoboVita v neto ceni 3,99 PLN,
  • set boboVita večerje v mreži za 12,99 PLN
  • Gerber jedi 190 gramov pri Tescu za 4,59 PLN
  • Gerberjeva sladica pri Tescu 190 gramov za 4,59 PLN

Higienski predmeti

  • kozmetika za otroke in dojenčke Nivea v Kauflandu 24% ceneje, za 9,79 PLN,
  • 30% popusta pri izdelkih Johnson's Baby v Super-Pharmu,
  • Plenice Box plenice pri Tesco za 74,99 PLN

Kaufland 1-7.09.2016

Super Pharm 1-14.09.2016

Tesco 1-7.09.2016

Polo Market 31.08-06.09.2016

Carrefour 31.08-6.09.2016

Neto 29.08-04.09.2016

Video: OPZ Allegro: Sladoled (Avgust 2020).